Přihlášení na akce a něco o Radce a Stelle

Přihlášení

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Podrobnosti na stránce Zásady ochrany osobních údajů.


Mgr. Radka Maňáková, Ph.D.

To, co dělám se dá nazvat průzkum života a jeho fungování a dobrodružství tvorby nových verzí příběhu "život".

Cestování světem i krajinou vnitřní miluju. 

Pracuju v byznysu jako koučka, lektorka, trenérka  - vím, jak funguje tým, jak se rozhodovat v managementu. Zároveň pracuji přes 12 let s lidmi v šamanském léčivém kruhu, s tantrickými aktivitami a miluju systemické konstelace. Kdysi jsem učila přežití a sebeobranu vojáky. Teď učím, co potřebujeme pro radostné žití. Vidět, jak se všechny teorie podporují a vyrůstají jedna z druhé a schopnost ukázat vám, co to znamená ve skutečném životě, je můj dar.

Ráda spolutvořím. Jsem společníkem ve firmě Team Test s.r.o. a spoluautorka knih: "Husa v čele aneb od manažerského řemesla k manažerskému mistrovství" a "Adam a Eva v práci" . Více o mě najdete také na www.teamtest.cz

Najít  si mě můžete i  na FB nebo LinkedIn nebo Youtube a navnímat, co vám můžu dát.


Stella AdiLalla Krenčejová

Ve své práci spojuji tělo a spiritualitu. Mám za sebou dnes už stovky workshopů, kde klienti objevují svůj plný potenciál v oblasti intimity a zároveň se jim naskýtá možnost propojit se se svojí duší. Moc ráda učím a přináším nové zkušenosti a dovednosti.

Otevírám dvířka, která bývají zavřená. Pracuji se studem a traumaty, které nás omezují a nedovolí nám rozkvést do své podstaty. Sama nejen lektoruji, ale taky žiju v duchu konceptu Zorba- Buddha. Užívám si smyslové prožitky spojené s tělem a zároveň se věnuji meditacím a spojení se svojí vlastní podstatou. Miluji život, lidi, přírodu, tanec...

Více o mě najdete na www.stellakrencejova.cz, nebo www.bozskatantra.cz . Tam najdete i některá videa, kde si mě můžete nacítit.